Zekâ oyunları – Tavşan Oyunu

Indir :Zekâ oyunları – Tavşan Oyunu

Bir Androidden başka bir Androide sevinç ve eğlence yayılan  Tavşan sevgili sekmektedir. Zekâ oyunları – Tavşan Oyunu Ucretsiz kapıda artık, bu yüzden ücretsiz bir uygulama indirmeyi yapın ve  tavşan içeri bırakın!

Bu cocuklar icin egitici oyunlar bedava. En iyi kiz oyunlari ucretsiz, giyinmek ve ücretsiz olarak bu hayvan oyunu bir zevk. Bu da erkek giydirme oyunu olarak görülebilir bir hayvan oyunlar. Bu 4 yaş oyunları çocuk ve 3 yaş oyunları çocuklar, 3 yaş oyunları çocuklar için guzel oyun.

Bu olağan bir tavşan oyunu değil. O kadar sevimli ve tatlı ki kan şekerinin  yükseltisi yapacak.Bir de, bir kedi veya bir köpekle standart bir evcil hayvan giydirme oyunlaridan biri değil, ancak bunun yerine, bu sıradışı tavşan hayvan bulunmaktadır.Şehirde yeni bir tavşan giydirme oyunu var ve siz son modayı ve trendleri takip etmelisiniz. Sevgili giydirme oyunundan zevk alın!

♥ Zekâ oyunları – Tavşan Oyunu indirin

♥ oyunda müziğin sesini  açin ya da kapatın

♥ Oyuna başlamak için “PLAY” düğmesini  tıklayın

♥Arka pla ve aksesuarlarla süslemek için, giyim bir parça ile düğmesini seçin

♥ Mükemmel bir öğeyi bulana kadar butonuna tıklayın

♥ rastgele bir kombinasyon yapmak için karıştırma butonuna tıklayın

♥  Bittiğinizde  “✓” düğmesini tıklayın

♥ tüm arkadaşlarınıza  tavşan fotoğrafı  paylaş ya da sadace  duvar kağıdı olarak  tutun

Tavşanı giydirin hem onu hem de kendinizi  komik hissedeceksiniz! Zekâ oyunları başladı ve hiç kimse bunun bir parçası olmama karşı tutamaz. Ve biz hiç kimse dediğimiz zaman- bebekler, küçük çocuklar, çocuklar ve yetişkinlerden bahsediyoruz çünkü bu hayvan oyunu iptilâ oyunlardan biridir.Bu kul giydirme oyunu oynamalısınız.Naber adamım,aklını karıştı mı? Ücretsiz oyun indirin ve  onu deneyin!

Bu kız oyunu giydirme oyunudur ve diğer bir taraftan bir erkek oyunudur. Bu tavşan bakımı uygulaması ve farklı kostümler olduğundan kızlar bu oyundan çok hoşlanacak.Tavşanı giydirdiği zaman  bu kız onunla birlikte bir salona hopladığı hayal edebilir.Normalde, ekrekler bu tavşan oyunu ve tavşan kulakları çekmeye çalışarak bu oyunu daha maço yaptırmaya  çalışacak. Hangisi olursa olsun bu ücretsiz giydirme oyunlarindan zevk alacak çünkü bu bir dayanılmaz çocuk oyunu .

Tavşan hayvan oyunu kullanarak yaptığınız tavşan fotoğraftan memnun olursanız,gizli olarak tutmayın,Facebookta paylaşın ya da fotoğraf galerisinde kaydetin,kişi fotoğraf olarak ayarlayın ya da ekranınıza güzelleştirmek için duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.Yeni bir tavşan arkadasınız oldugunu tüm dünyanın görmesine izin verin.

Bugs Bunny ‘ nin dediği gibi: Hepsi bu kadar!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.bunnydressup.rabbitgame&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s