Super Kahraman Ücretsiz Oyun

Indir :Super Kahraman Ücretsiz Oyun

ϟ Super Kahrahraman benim – en iyi oyun! Bu extra  harika bir fotomontaj uygulaması ve giydirme oyunu kombinasyonudur. Super Kahraman Ücretsiz Oyun kahraman büyülü dünyasına sizi sürükleyen ücretsiz  uygulamadır.

Bu cocuklar icin egitici oyunlar bedava.

En iyi kiz oyunlari ucretsiz, giyinmek ve ücretsiz olarak bu oyunu bir zevk. Bu da erkek giydirme oyunu olarak görülebilir bir erkek giydirme oyunuBu 4 yaş oyunları çocuk ve 3 yaş oyunları çocuklar, 3 yaş oyunları çocuklar için guzel oyun.

Super kahraman dünyadaki tüm insanların esenlikve mutluluğundan  sorumludur, bu uygulamayı  bir şekilde süper kahraman gibi geliyor çünkü onun ana hedefi  hayatınıza ve arkadaşlarınızın hayatına neşe getirmektir.Bu uygulamayı o kadar özgü yapılan şey öncelikli olarak ‘insert yüz’ uygulaması sonar giydirme oyunudur. Süper kahramanın vücüduna yüzünüzü eklediğiniz zaman çok eğleneceksiniz. Bu uygulama size hep hayal ettiğiniz fotoğraf eğlenceyi sunuyor.Bu oyun herkese tavsiye ederiz, ama her şeyden once gizli dünyayı kevşetenler gençliğe.Yetişkinler  metodayken ve arkadaşlarla takıldığı zaman bu oyun oynayarak  eğlenecek. Yani, çocuklar yüz yüze gelin ve hep hayal ettiğiniz gibi Süper adam Batman, Spiderman, Green Lantern, Thor olun!

ϟ HAZIR MISINIZ? Bana süper kahraman haline getir! Ϟ

Bir kahraman nasıl olduğunu,dünyayı  kurtarmak,sadece arkadaşlarınızla biraz eğlenmek  merak ederseniz,doğru yoldasiniz ve içerinizdeki  süper kahramanı açmak için  önümüzdeki birkaç adımları takip edin.

* Super Kahraman Ücretsiz Oyun ücretsiz uygulamayı indirin

* Telefonunuzun kamera kullanarak, kendinize bir fotoğraf çekin ya da fotoğraf galerisinden mevcut olan herhangi bir fotoğrafı  kullanın.Ünlü süper kahramanlardan birinin karşılığı olan yüz buruşturması yapmaya da izin veriliyor ;sadece dik dumanıza ve doğru bakmanıza emin olun.

* Bu süper kahraman oyunu için mükemmel bir fotoğrafınızı seçmekten sonra dik şekilde yatay bir biçimde her ikisi de resim araklayıp ölçeklendirin ve yüze konumunu belirli seçim alanine  uygun olsun diye ayarlayın. Hazır olduğunuzda bir sonraki adıma geçin…

* ABRACADABRA – Bir süper kahraman vardır! Artık son derece kaslı ve güçlü bir vücuda  başınızı görebiliyorsunuz ve yapmanız gereken bir sonraki adım kendinizi düzgün giydirmektir.Bundan  sonra biz giydirme oyunu dünyasındayız.

* Bir süper kahraman olarak her zaman kimliğinizi koruması  gerekir, her zaman bir maske takın ve hainlere karşı kendinizi koruyun.Sizin  için mükemmel bir maskeyi seçmek için gereken tüm zaman harcayın.Bir sonraki adım süper kahraman pelerin ve silah, ünlü kahraman tayt ve üst vücut parçasını değiştirebilirsiniz. Mükemmel bir kostümü giydirin ve harekete geçmeye hazırsınız.Tüm dünyaya deyin: “Ben kahramanım!”

*Tüm maddelerin rastgele  kombinasyonu yapmak için karıştırma düğmesini kullanın.

* Melodisini açmak ve kapatmak için sessiz düğmesini kullanın.

*Bitirdiğinizde-Facebookta paylaşın,resim kaydetin,duvar kağıdı olarak ayarlayın ,kişi  fotoğraf olarak ayarlayın ya da memnun değilseniz baştan başla.

Karanlık gecede hiçbir kötülük kaçamaz! Yeni süper kahraman yaratıcısı ile arkadaşlarınızı ve akrabayınızı ve kendinizi eğlenin. Siz hangi süper kahraman olduğunuzu  kendiniz görün!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.superherogame.makemeasuperhero&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s