Kedi Giydirme Oyunu

Indir :Kedi Giydirme Oyunu

Kedi Giydirme Oyunu ile oyuncak kedinizi bütün hayvanlar  alemininde ki en güzel  hayvanlardan bir tanesi  yapabilirsin. Bu cocuklar icin egitici oyunlar bedava.

En iyi kiz oyunlari ucretsiz, giyinmek ve ücretsiz olarak bu hayvan oyunu bir zevk. Bu da erkek giydirme oyunu olarak görülebilir bir hayvan oyunlar. Bu 4 yaş oyunları çocuk ve 3 yaş oyunları çocuklar, 3 yaş oyunları çocuklar için guzel oyun.

Hayvan oyunlarını sever misiniz?Kedi giysileri oyunu dünyanın en ilginç oyunlarından bir tanesidir çünkü kedinizi binlerce kedi giysileri ve aksesuarlarının kombinasyonları giydirebilirisiniz. Kedi Giydirme Oyunu saatlerce eğlenmek isteyen çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir oyun.Kedi giyimini mükemmel görünecek şekilde modaya uygun eşleştiriyoruz.Kıyafetleri değiştirmek için her butona bastığınız zaman gözlerinin  önünde sihrin gerçekleştiğini göreceksiniz. Mutlu miyav ile pisine cep oyun indir bedava kadar memnun olduğunu size gösterecek.

Kediyi mükemmel yapın!

Tam görünümünü tamamen değiştirin.Pisinizi sıradan bir halden şık bir  hale getirin ve evcil hayvan güzellik salonundan çıkmış gibi gösterin.Onun için en güzel kedi kostümlerini bulun ve onları kedi aksesuarlarıyla eşleştirin.

Önce animasyonlu arka planlarından birini seçin.Sevdiğiniz bi sahneyi bulun ve sevimli kedinizi onun odasinda, doğum günü partisi ya da fuarda  koyun. Kediler oyun dünyası tırmanmaktan çok hoşlanıyor,böyle bir ağaçta ya da bir çatıda onu koyabilirsiniz ve yararlanmasına izin verin.

Farklı moda kıyafetler koyarak, ona kürk rengini değiştirerek ya da kolye, küpe veya gözlük gibi farklı aksesuarlar koyarak kediciğinizi güzelleştirin.Faklı fırsatlar için ona uygun olan doğru şapkayı bulun.Sonra o gerçek hanımefendi gibi görünecek.

Kediler oynamayı severler,bu nedenle onların  kedi kiz giydirmece için gerekli olan aletleri bulmalısınız. Doğum günü partileri için balon, topları veya farklı popüler oyunlar ve hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kedi Giydirme Oyunu nasıl oynanır?

Kedi Giydirme Oyunu oyunlar ucretsiz indir

✿Müziğin sesi kapatın ya da açin

✿Oyuna başlamak için “PLAY”a basın

✿Giyimin bir parçası düğmesini seçin

✿Mükemmel bir öğeyi bulana kadar düğmesine tıklayın

✿Rastgele bir kombinasyon yapmak için karıştır butonuna tıklayın

✿ Bitirdiğinizde “✓” butonuna tıklayın

✿Listeden bazı ayarları seçin

Eğer yapmış olduğunuz kiti görünümünden memnun iseniz bunu kullanarak Facebook üzerinden paylaşabilir,galeriye kaydedebilir,kişi fotoğrafı olarak ayarlayın yada ana ekranı güzelleştirmek için duvar kağıdı olarak ayarlayın.

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.kittydressup.catgame&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s