Baloncuk Oyunu – Balоon Smasher

Indir :Baloncuk Oyunu – Balоon Smasher

Hey arkadaş, biraz kabarcıkları çarpalım! Baloncuk Oyunu – Balоon Smasher  oynayın, şimdiye kadar en bağımlılık yapan çarpışan oyunlardan biri ve saatlerce eğlenin!

Balоon Smasher çocuklar için  ve tüm dünyadaki yeni rekorlar kırarak vakit geçirmeyi beğenen insanlar için mükemmel bir baloncuk patlatma basit oyundur.Sıkılmış insanlar için bu basit bir oyun. Sadece baloncuk patlatmaya devam edin ve çok yakında bu eğlence oyunları ne kadar bulaşıcı olduğunu göreceksiniz. Birer birer, çevrenizdeki bütün insanları alışacak bu oyunu  oynamayı bırakmak kolay  olmayacak.

Balоon Smasher nasıl oynanır?

Belki bu oyun kolay gelebilir fakat bazı becerilere  ihtiyacınız olabilir. Kırabıldığınız kabarcıkları kırın ve  altınları toplayın hayatta kalabilmek için.Baloncukları kaydırabilirsin veya onları patlatmak icin ekranda kaydırabilirsiniz.Beyaz baloncukları patlatarak altınları alırsınız ve bir puan kazanırsınız.Fakat onların bazılarını kaybetmemek icin dikkatli olmalısınız.Biri kaçırsaniz on puan kaybediyorsunuz.Kalpla beraber yeşil baloncukları infilak ettirin onlardan her biri için 10 puan kazanın.

Bu bağımlılık yapan oyunlardaki  kaçınacak kötü baloncuklar : sarı kabarcıkta bomba  vardır ve onu dokunursanız  10 puan kaybedebilirsiniz; radyoaktivite işareti ile kırmızı baloncuktan  sakının 25 puan keybedebilirsiniz.

Merak etmeyin, her baloon smasher, hatta profesyonel  ara sıra yardımıza ihtiyacı var. Hayatta kalmanız diye kullanmak için bazı çok güzel şeyler vardır.Kısa bir süre daha kolay oynamak için 3 güç açıkları bulabilirsiniz.Biraz tempoyu  yavaşlatmak için bütün baloncukları patlatmaya yeterli zamanıniz olması diye  saat düğmesini  kullanın; Başka bir seçiğinizi var  parmağınızı büyütmek ve tek dokunuşta daha fazla kabarcıklar kötü karbacıklar dahil etmeyerek.Durum kritikleşirse ,bombayla üçüncü düğmesi kullanın ve  ekrandaki tüm baloncukları aynı anda patlatın.

Bu baloncuk patlatma oyun sırasında güç açıklarından kalırsanız hala şansı bulacaksınız. Oyun sırasında puanları kazanın: bir dakikadan fazla süren her beşinci oyundan sonra güç açıklarından biri alacaksınız. Ama daha fazlasını isterseniz, alışverişe gidin ve ortağımız GetJar tarafından sağlanan ücretsiz teklifleri  tamamlayarak altınları kazanın.

Yani bu eğlence oyunu tekrarlayalım:

-Altınlarıyla beyaz baloncuk kırılırsa 1 puan getiriyor;onu kaçırarak 10 puan kaybedersiniz

– Bir kalp ile yeşil baloncuk kırılırsa 10 puan getirir

– Bir sarı baloncuk kırılırsa 10 puan kaybedersiniz

– Kırmızı bir baloncuk kırılırsa 25 puan kaybedersiniz

Güç açık çeşitleri:

-Saat-zamanı yavaşlatmak için- ağır çekim

– Parmak-parmağınızı büyütmek için

-Bomba- Aynı anda tüm kabarcıkları patlatmak için

Bu mini oyun ile sıkıntıdan kaçın! Balоon Smasher, iyi baloncuk oyunu!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.smashgame.bubblesmasher&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s