Canavar Kızlar Giydirme Oyunu

Indir :Canavar Kızlar Giydirme Oyunu

Canavar Kızlar Giydirme Oyunu kızlar için en iyi oyunlardan biridir ve ücretsiz bir oyundur.Muhteşem canavar kızlar giydirme oyununu oynamak için buraya gelin ,aynı zamanda gösterişli ve parlak bu oyun kızlar için ücretsizdir.

Bu cocuklar icin egitici oyunlar bedava. En iyi kiz oyunlari ucretsiz, giyinmek ve ücretsiz olarak bu oyunu bir zevk. Bu da erkek giydirme oyunu olarak görülebilir bir erkek giydirme oyunu.

Her gün dört güzel canavar lise kız ile eğlenin. Onları tamamen göz alıcı ve  canavarımsı olarak muhteşem canavar giyimiyle oluşturun ! Onları şık ve şaşırtıcı yapacak  kıyafeti bulun.Onların saçını yapın,modaya uygun kıyafetlerle eşleştirin,takı ekleyip kombin edin.

Canavar kızlar giydirme oyunu oyna! Dört canavar kızlar guzel oyunlar arasında seçin ve tam bir aşırı makyajı yapın.Onlar modadan çok hoşlanıyor,bu nedenle doğru kombinleri seçtiğinden emin olmalısınız.Farklı saç stileri,tişörtler,etekler,ayakkabılar,taytlar,çoraplar ve bunların binlerce kombinasyonu ile okul,spor giyim ve şık giyim için gündelik kıyafetlerin son modası canavar partiler için bulunur.Tüm kombinasyonların tamamlanması için biraz canavar takıları ekleyın. Bu 4 yaş oyunları çocuk ve 3 yaş oyunları çocuklar, 3 yaş oyunları çocuklar için guzel oyun.

Bu tatlı canavarlar senin favori çizgi film karakterin gibi görünecekler.Onların acayip görünmesiyle oynarken harika vakit geçireceksiniz.Canavar Cadı kostümü için mükkemeldir,bu nedenle en iyisini bulmaya çalışın ve partinin en güzeli olun. Bedava oyunlar indir!

Canavar Kızlar Giydirme Oyunu nasıl oynanır:

– Dört canavar kızdan birini seçin

– Müzik açmak ve kapatmak için düğmeyi kullanın

-Giydirmek istediğiniz bir kıyafetin parçasını seçin

– En sevdiğiniz öğeyi  bulana kadar üzerine tıklayın

– Bitirdiğinizde”✓” düğmeyi tıklayın

– Listeden seçenekleden bazıları seçin

Eğer yapılan canavar kızın görüntü ile memnun iseniz,Facebook’ta paylaşabilirsiniz,galerinde kaydetebilirsiniz,rehber resmi olarak ayarlayın ve ana ekranı güzelleştirmek için duvar kağıdı olarak ayarlayın.

Korkmayın, gel in ve Canavar Kızlar Giydirme Oyunu ile biraz eğleneyin!

Indir: http://developer.mobango.com/view/myitemdetails.php?&cid=1785279

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s