Zombi Nişancı Oyunu

Indir : Zombi Nişancı Oyunu

Zombi Nişancı Oyunu koşmak ya da ölüm, yeni bir zombi nişancı oyunu burada! Zombiler size saldırır! Ölümsüz köyümüz işgal ettiler. Silahlarınızı alın ,eylemler gireyin, ve ücretsiz oyun indirin!

Nişancılık oyunları bulmak zor, ve bu gelmiş nişancılık oyunu en iyi oyun çekim. Şimdi ücretsiz indirin. Bu denemelisiniz savunma oyunu. Kız ve erkek çocuklar için oyun kuzusu bu oyunu oynayın.

Bir yaşayan ölünün istilası olmadan önce köyümüz barışla ve huzurla doluydu. Yaşayan ölü günümüzde her yerde görülebilir. Zombiden kurtulan bir tek sizsiniz. Özel bir ajan olarak bir çok sorumlu bir göreviniz var- digger hayatta kalanları bulmayı  denemek ve zombiyı öldürmek. Hepsini Ölü Shot Zombies!Sakın kendinize ‘’Zombiler,kaçalım!’’demeyin, bunun yerine zombi katil olmaya kendinizi teşvik edin.

Bu sizin hayatınız daha ilginç hale getirecek tek bir zombi ücretsiz oyundur. Bu kul oyunu oynamaya başladığınızda, durdurmak imkansız olacaktır. Ve bu hiç kolay bir oyun değil! Siz tamamen beyni yıkanmış olan düşmanları öldürmek için akıllı olmanız gerekir. Bu oyunda zombi farklı türleri var, bazıları öldürmek kolayken diğerleri çok öldürmesi  veya doğrudan kafadan vurma gerekir.Sizin emrinizde farklı silah var, kötü zombi saldırdığında size en uygun olanı seçebilirsiniz. Standart bir kılıç var, ama zombi ordularını yok etmek için yardım olarak  özel bir ışın kılıcı da vardır.Ne kadar çok zombi öldürür seniz o kadar çok deneyim edinirsiniz ve bu şekilde  tabanca ve tüfek için daha fazla mermisi alırsınız. Lazer topu ve zincir testere  kadarıyla bunları dikkatle kullanmalısınız-istediğiniz zaman onları kullanamazsınız , ve oyun ilerledikçe daha güçlü silahlara ihtiyacınız olacak. Biz mümkün olduğu kadar bu atış oyunu ilginç yapmak istedik, bu yüzden farklı misyonları her zaman yerine getirmek zorunda kalırsınız. Her misyonu karşıladıkça, daha üç görevinizi alırsınız ama onlar daha zor ve heyecan verici olacak. Her an, tamamlamak için 3 misyonları (daha fazla XP alacaksınız her misyonu ile) olacak.

Bu oyunun bir başka harika özelliği, gündüz veya gece zombiyı öldürmektir. Telefonunuzdaki saata uygun olarak bu değişir.Saat 9dan 5e kadar gece ve tamamen karanlık olduğu için zombiler daha aktifir ve sabah 5ten sonra gün ışığında olduğunuz için daha güvende hissedebilirsiniz. Android için en iyi oyunu!

Bu bitkin insanlık dışı olduğunu unutmayın ve bunları yenmek için iki ele ihtiyacınız olacak. Bir gün gerçek bir zombi terminatör olana kadar bu oyunu oynayın!

Siz saldırı altında her zaman olacaksiniz ve karşı koymak zorunda kalacaksınız! Sağlığınızı  tutun  ve zombi oyunu oynayın!

Sizin için 3 kelimemiz var – ZOMBI OYUN OYNA!

Indir: http://gallery.mobile9.com/f/2930329/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s