Robot Yap – Robot Oyunu

Indir : Robot Yap – Robot Oyunu

Bu Robot zamanı! Bu havalı ücretsiz oyundur çünkü bu istediğiniz  gibi bir robot yapmanızı sağlar  . Bu robot oyunuyla hiçbir şey eskisi gibi  olmayacak!

Sıkıldığınız her hangi bir zaman onu kullanabileceğiniz en iyi oyundur.Bügünlerde teknolojk her şey çok popüler,android ve bazı sanal gibi şeyleri güncelleme yapmalısınız.Bu yüzden  şu anda telefonunuzda bu robot yapımcısı oyunu kullanmalısınız.Her yaratığınız robotla en üst düzey Terminatör yaratmaya bir adım daha yaklaşmış  olacaksınız .

Bu gençler ve yetişkinler ve çocuklar için oyundur.Eğer  ünlü olan Transformers, Robocop veya Cylonlar  seviyorsanız,bu Optimus Prime benzeyen başka bir robotun  jenerasyonunu yaratmak için mükemmel bir oyundur.Normalde kızlar Wall-eden hoşlanır ve onlar da bu oyunu eğlenceli bulabilir. Ama herkese bunu hayal gücünüzü keşfetmek ve bilinmeyen sınırlarının ötesine gitmek için harika bir yoldur, çünkü bu robot oyundan zevk alır. . Yeni robotlar burada – gelip tüm dünyaya göstermeniz için bekliyor. Bir robot yapmak bu kadar  eğlenceli veya bu kadar  heyecanlı değildi!

Bu bir robot kurma oyunu  yüzde yüz tüm can sıkıntıları iyileştirir!

Robot oyunu nasıl oynanır?

Kullanımı çok basit. Bu ücretsiz uygulamayı indirdikten  sonra, bir robot yapmak  için ve onun telefonunuzda   olduğunu şansını yakalacaksınız.

-Bir kere bu uygulamayı açtığınızda, varsayılan bir robot göreceksiniz, ve sol ve sağ tarafta, sekiz farklı düğmeler göreceksiniz. Bir robot yapmak nasıl?

– Sırasıyla, robotik yüz, gözler, ağız, kulak, saç kesimi, ve robot eller, gövde ve bacakları değiştirmek için bu düğmeleri kullanın. Farklı kombinasyon sayısı büyük, siz sayın!

– Tüm bu öğelerin rastgele bir kombinasyonunu yapmak için karıştırma düğmesini kullanın.

– Melodi açmak ve kapatmak için Sessiz düğmesini kullanın.

– Seçenekleri seçmek için üzerinde  işaret çentiği olan düğmeye basın: Facebookta paylaş, Kişi Fotoğraf olarak ayarlayın, duvar kağıdı olarak ayarla, Görüntü Kaydet veya memnun değilseniz Baştan Başla.

Hata rapor edin ve biz en kısa sürede çözecektir!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.robotgame.makearobot

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s