Giydirme oyunu-Süper kız oyunu

Indir :Giydirme oyunu-Süper kız oyunu

Hadi kızım harekete geç!Bu yeni Süper kız oyunu size en iyi kadın kahramanları ve daha fazlasını getirecek.Yeni giydirme oyunuyla gerçek bir süper kadın olun.

Sonunda kızlar için bir şey!Bu kız oyunların çıkmasının tam zamanıydı  ve bu en iyi oyundur.Senin gün boyu dikkatini çekecek bedava oyunlardan birisidir.Sizin ihtiyaç ve isteklerinize uygun olan bir kadın kahraman yapmayı deneyin.Farklı kadın süperkahramanların farklı parçalarını kombin edin.En son muhteşem kadını yaptığınızda herkesle savaşa hazır olmalıdır.Cesur ve gezegeni kurtaracak görünümlü kızlar için giydirme oyunudur.

Bu sıradan bir süper kahraman oyunu değil,ama bu yumuşak dokunuşada sahip.Kim iyi ve güçlü bir kız aynı zamanda ruj süremez demiş.proje süperkadının yolu onu hayal et.Bu bedava android oyun ile süperkızın kıyafetlerini baş parmağının başıyla değiştirebilirsin.Belki Batman erkekler arasında en popüler kahraman,fakat senin yarasa kız ve kedi kadın kombinasyonun onu saniyeden daha az sürede alt edecektir.Giydirme oyununu oyna ve sadece bayan süper kahraman gücü ile dünya nasıl kurtarılır hayal et.

Süper kız oyunu en iyi oyun uygulaması.Siz eğleneceksiniz ve bütün kız arkadaşlarınız hadi kız oyunlarını oynamaya başlayacaktır.

Kim dünyayı kurtarmak ister!!! Süperkızlar!

Şimdi ücretsiz oyun oynayın!

Kullanımı çok basit. Bu ücretsiz uygulamayı indirdikten sonra, kendi süper kızınızı yapma ve onuntelefonunuzda olma şansına sahip olacaksınız.

-Bir kere bu uygulamayı açtığınızda, varsayılan bir süper kız göreceksiniz, ve sol ve sağ tarafta, beş farklı düğmeler göreceksiniz. Sırasıyla, baş, kollar, üst vücut parçası, pelerin ve bacaklar – Sen gibi superwoman şeyler değiştirmek için bu düğmeleri kullanabilirsiniz. Hangi superkadınsın?

– Tüm bu öğeleri rastgele bir kombinasyon yapmak için shuffle düğmesini kullanın.

– Melodi açmak ve kapatmak için Sessiz düğmesini kullanın.

– Seçenekleri seçmek için üzerinde onay işareti olan düğmeye basın: facebookta paylaşın, resmi kaydedin,duvar kağıdı olarak ayarlayın,rehber fotosu olarak ayarlayın veya memnun değilseniz baştan başlayın.

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.superherogame.supergirlgame&hl=tr

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s