Giydirme oyunu-Kardan Adam

Download : Giydirme oyunu-Kardan Adam

Kardan Adam yeni ve kul  kardan adam oyun.Ateşin yanında oturun ve kardan adam isteği yapın. Dışarıda kar yağsın, dünya çapındaki kardan adamı yapın!

Bir kardan adam yaratmak çok kolay ve ilginç eğlence olabilir. Sen eldiven koyabilirsiniz, giysinin tonları koyabilirsiniz, dışarı çıkıp  bir kardan adamı yapabilirisiniz. . Yani,onun vücut için bir kartopu yapmadan önce bir buz küpü haline gelmeden, yapmaya  deneyebilirsiniz . . Ayrıca eğlenceli ve bütün aile için rahatlatıcı olan daha kolay bir yolu var. Ücretsiz bir uygulama, çay içebilirisiniz ve aynı zamanda bir kardan adam yaratabilirsiniz!

Bir kardan adam nasıl yapabilirsiniz?

Ücretsiz oyun indirdiğinizde, 3 kartopundan oluşan, varsayılan vücüdü alacaksınız(kafa ve vücüt). Hepsi bu.Başka herşeyi kendiniz yapmak zorundasınız aslında bu en çok enteresan parçasıdır.Oyunu he başladığınız zaman doğru arkayı seçtiğinize emin olun.

İlk olarak, bizim kardan adamımız için bir yüz yapalım. O kapalı ya da açık olan büyük kirpiklerle gözlü olabilir, büyük ya da küçük gözlü olabilir, ama gözlerine bu kış ruhu daha fazla eklemek için de küçük kar taneleri koyabilirsiniz. Sizin kardan adamınız bile gözlük giyebilir ve hatta daha kul olabilir.

Sonra  onun burnuna geçiyoruz. Orada bir klasik havuç burnu var, ama aynı zamanda mısır, salatalık ya da biber seçebilirsiniz. Ağzına göre, seçenekleri  büyüktür. Küçük, büyük, güleryüzlü, sigara içen  veya hatta bir lüle içen ve  daha birçokları .

Şimdi sizde kişiselleştirilmiş bir kardan adam var , onu daha gerçekçi yapın. Ona bir kap ya da sofistike bir görünüm için bir üst şapkayı ekleyin, ya da bir Noel Baba kap ekleyin ve mutlu bir yılbaşı kardan adam elde edeceksiniz.

Kardan adam kostüm bu bir eşarptan  ve küçük düğmelerinden  yalnızca oluşur, böylece en  iyisileri seçin. Ya yaratığınız üzerinde renkleri eşleştirmeyi  veya onu  parlak ve renkli yapmayı  deneyebilirsiniz. Bir beyefendi kardan adam istiyorsanız, ona bir kravat koyabilirsiniz.Sonundaki-kollar.kolları  onu sıcak tutmak için kayaklar ,ağaç dalları veya eldiven olabilir. Ona uygun bir ismi koymalısınız.

Binlerce farklı kardan adamları yapın ve çocuklarınıza bu güzel giydirme oyunları oynamasına izin verin. O çocuklar için oyundur ama yetişkinler de ona bağımlı olacaktır. Eğer duvar kağıdı olarak, ekran koruyucu veya kişi fotoğrafı olarak ayarlarsanız, bu kardan adam resimler Androidinizi  güzelleştirecek. . Facebook’ta  bunları paylaşmaktan ve arkadaşlarınız arasında Noel ruhunu yaymaktan  utanmayın. Özellikle  Rudolph ekleyin ve bütün paketiniz olacak.

Yeni Yıl köşede ve bir kardan adam hazırlatın!

DERHAL ÜCRETSIZ OYUNLAR İNDİRİN!

Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.snowmangame.snowmanmakerpro&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s