Ayıcık Giysi Oyunları

Indir :Ayıcık Giysi  Oyunları

Ayıcık Giysi Oyunları şehirde yeni bir giysi oyunu , Androidinizi  güzelleştirmek için yapılır! Bu, kendiniz pandanızı , ya da sevimli bir bozayı yaratabileceğiniz ücretsiz oyun.

Eğer farklı peluş oyuncaklardan  hoşlanırsanız odanız  bu sevimli peluş oyuncaklarla doluysa , o zaman kesinlikle bu uygulamayı seveceksiniz. Ve hepsinden en ünlü doldurulmuş oyuncak  nedir? Herkes OYUNCAK AYI olduğunu  biliyor! Bu ayı oyuncak tüm dünyada ünlüdür. Farklı boyutlu, şekilde ve renkli gelirler. Burada bir pelüş ayı yaratabilirsiniz – biz ayıcık kendiniz  sanal koleksiyonunuzu yaparken sizin çpk eğlenceğinizi  garanti ederiz.

Bu klasik bir oyuncak ayı yapımcı  olmadığını size anlatalım. Öncelikle, vücudun farklı bölümlerini birleştirebilirsiniz ve ona istediğiniz gibi  oyuncak ayını aynen öyle yaratabilirsiniz. Ünlü siyah ayısı kolleri , koala başı ve kutup ayısı bacakları koyabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, başka bir adıma geçebilirsiniz , ve bu  ayıları giydirebilirsiniz.

Sizin ayıcığınız için doğru kıyafet ve aksesuarlar  seçmek çok zor bir görev olabilir. Ama seçtiğiniz ne olursa olsun,hiç merak etmeyin, yanlış seçim yapamazsınız. Bu uygulama neşe ve eğlence getirmek ve neşelendirmek için yapılıdır, ama aynı zamanda giydirmeyi hakkında birkaç şey öğretebilir. Bu kızlar için özellikle ilginç giydirme oyunudur, ama biz erkeklere da çok hoşuna gideceğine eminiz. Onlar sevdikleri için Noel  hediyesi olarak  iyi  bir fikir olabilir.

Sizin kreasyonlarınızdan her biri için mükemmel bir isim bulmak ve onları galeriye yerleştirmek  bu  ayıcık oyununda bir sonraki adım olacaktır. Daha sonra  yeni müthiş ayı oyuncakla  arkadaşlarınıza böbürlenebilirsiniz.

Tereddüt ve  etmeyin hemen bir ayı tasarımını yapın! Ya kendi memnuniyeti için bunu yapabilirsiniz ya da çocuk oyunu olarak bunu yapabilirsiniz.

Bu oyun  nasıl oynanır?

– Bu oyunda iki adım var. İlk olarak, onun kendi vücut parçalarını (baş, karın, kollar, bacaklar, pençeler) değiştirebilirsiniz, yani bir ayıcık yapabilirsiniz.Mmükemmel bir kombinasyonu yaptıktan sonra(örneğin kahverengi ayıcik ve mavi ayı kocaman bir büyük ayıcık olarak sayılır) siz oyuncak ayı elbisesine geçebilirsiniz . Burada aynı zamanda sayısız olası  giydirme kombinasyonları (pantolon, şapka, gözlük, ayakkabı, gömlek) var ve böyle  polise ayı, yılbaşı biri veya gözlüklü ayı ile sonunda sonuçlanırsınız.

– Tasarımı ile memnun olmadığınız zaman kullanabileceğiniz bir geri dönüş düğmesi vardır.

– Tüm bu öğelerin rastgele bir kombinasyonunu yapmak için karıştırma düğmesini kullanın.

– Melodi açmak ve kapatmak için Sessiz düğmesini kullanın.

– Seçenekleri seçmek için üzerinde  işaret çentiği olan düğmeye basın: Facebookta paylaş, Kişi Fotoğraf olarak ayarlayın, duvar kağıdı olarak ayarla, Görüntü Kaydet veya memnun değilseniz Baştan Başla.

Hata rapor edin ve biz en kısa sürede çözecektir!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.teddybeargame.makeateddybear&hl=tr

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s