Kahraman Oyunu

Indir :Kahraman Oyunu

Kahraman nasıl yapmayı merak ediyorsunuz?Artık merak etmeyin, bu yeni uygulama bir süper kahraman istediğiniz şekilde oluşturabileceğiniz ücretsiz bir oyundur- Kahraman Oyunu!

Bu çocuklar ‘uygulaması, aynı zamanda gençler ve yetişkinler çok seveceği bir uygulama olabilir. Dünyada farklı süper kahraman oyunları vardır, ama bu bir tektir. Burada ve şimdi, herkes büyük kaslar, muazzam gücü, güzel elbise ve birçok diğer şeyler ile bir Süper kahramanı yaratabilir. Bu uygulamayı bir diğer nedenyile kuldur,size fiziksel ve ruhsal bir şekilde hem bir süper kahraman olmak için öğrenmek için yardımcı olabilir. Bir mükemmel suç savaşçısına sahip olacaksınız.
Bu uygulama sizin ihtiyacınıza ve isteklerine uyacak bir karakter yaratmanızı sunar. Hepimiz ünlü kahramandan sıkılmış biraz oluruz, ve biz bazı canlandırmalara ihtiyacımız var. Ve kendi süper kahramanı yapmaktan daha iyi yolu var mı? Bu kul süper kahraman oyunlari ile, kahraman kostümleri, pelerin, maskeleri ve diğer pek çok şeyi değiştirebilirsiniz. Siz de bir süper kahramanlar için ismi bulursanız çok eğleneceksiniz. Hepimiz iyi karşın kötü savaşı sonsuza dek süreceğini biliyoruz, bu yüzden acele edin ve güçlü olacak bir kahraman oyunlari, zeki, ve sadece en iyi kahramanı yaratın ! TÜM OYUNLAR!

Bir süper kahraman oluşturmak gerçekten eğlenceli! Bunu denedikten sonra, durdurmak istemeyeceksiniz ve çok şükür durdurmak zorunda değilsiniz çünkü bu Kahraman oyunu uygulama size binlerce farklı olanaklı bileşimleri verir.

Bu Kahraman Oyunu uygulamayı nasıl kullanılır?
Kullanımı çok basit. Bu ücretsiz uygulamayı indirdikten sonra, bir kahraman yapmak için ve onun telefonunuzda olduğunu şansını yakalacaksınız.

-Bir kere bu uygulamayı açtığınızda, varsayılan bir kahramanı göreceksiniz, ve sol ve sağ tarafta, sekiz farklı düğmeler göreceksiniz. Siz Hangi süper kahraman mısınız?
– Sırasıyla, yüz, gözler, ağız, kulak, saç kesimi, ve eller, gövde ve bacakları değiştirmek için bu düğmeleri kullanın. Farklı kombinasyon sayısı büyük, siz sayın!

– Tüm bu öğelerin rastgele bir kombinasyonunu yapmak için karıştırma düğmesini kullanın.

– Melodi açmak ve kapatmak için Sessiz düğmesini kullanın.
– Seçenekleri seçmek için üzerinde işaret çentiği olan düğmeye basın: Facebookta paylaş, Kişi Fotoğraf olarak ayarlayın, duvar kağıdı olarak ayarla, Görüntü Kaydet veya memnun değilseniz Baştan Başla.

Hata rapor edin ve biz en kısa sürede çözecektir!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestfreegames.superherogame.makeasuperhero&hl=tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s