Giydirme oyunu-Zombi Giydirme Oyunu

Indir :Giydirme oyunu-Zombi Giydirme Oyunu

DİKKAT!Zombiler GELİYOR! Zombi Giydirme Oyunu Uygulaması nihayet burada! Bu piyasada benzersiz bir çok amaçlı giydirme oyunudur!

Bu istiladan korkmayın! Yaşayan ölü çılgın ve sevimli canavarlar şeklinde geldiler. Istediğiniz şekilde onları giydirin. Farklı moda giysileri ve ayakkabıları, inanılmaz saç kesimı ve yüz ifadeleri kullanarak özgün stille bir zombiyi yapın.

Zombi Giydirme Oyunu ücretsiz uygulama çeşitli seçeneklere sahip olduğu için eşsizdir. Zombinizin kıyafetini  değiştirerek oynayabilirsiniz ve bundan asla sıkılmayacaksınız. Favori kombinasyonu yaptıktan sonra kendiniz  zombi duvar kağıdı olarak bu resmi kullanabilirsiniz, arkadaşlarınıza gösteriş yapmak için Facebook’ta  kaydedip  paylaşabilirsiniz. Ayrıca bazı arkadaşlar gibi görünen bir zombi yapabilirsiniz ve sizi aradıkları zaman içten bir kahkaha atmak için kişi resmi olarak ayarlayabilirsiniz.

Zombiniz üzerinde istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz: saç stili, göz, ağız, bluz, pantolon ve ayakkabından arka plana kadar. Sizin zombinizi modaya uygun yapacak trendi kıyafetlerin  bir çeşitliliği vardır. Uygun fırsatlar için de tematik stillerini var: Noel Baba kıyafet, işadamı giysi, esir, rahip ve travesti giysileri.

Bu olasılıklar ile 21 000 000 kombinasyonları üzerinde yapabilirsiniz bu demek oluyor ki  21 000 000 farklı zombiler üzerinde olacak.Çılgınca geliyor değil mi?

Zombi Giydirme Oyunu nasıl oynanır:

– Ekranin sağ ve sol taraftaki kenar çubuğuna bakın. Her ikiside aynı simgeleri  var. Sağ tarafındaki düğmeleri saat yönünde giderken sol düğmeleri  saat yönünün tersine gider  sizin zombiniz en iyi görünüşünü  kolyca bulması için. Onun saç stili, göz, ağız, bluz, pantolon, ayakkabı ve arka planı değiştirmek için üzerlerine tıklayın.

– Açıkça zombi bütün resmi görebilmek ve düğmeleri saklamak için ekranın ortasına dokunun,sonra onları tekrar göstermek için tekrar dokunun.

– Melodi açmak ve kapatmak için Sessiz düğmesini kullanın.

– Öğelerin rastgele bir kombinasyonunu yapmak için karıştırma düğmesini kullanın.

– Resmi yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için “NEXT” butonuna basın ve kaydırıcı kullanın.

– Seçenekleri seçmek için “FINISH” düğmesine basın:Facebook’ta paylaşın, SD Karda  kaydet, duvar kağıdı olarak veya kişi resmi olarak ayarlayın.

Bu ücretsiz zombi oyunu yaratıcılığınızı artıracaktır.Sahip olduğunuz elbise birleştirmeyi ve ilginç kıyafetleri yapmayı  öğreneceksiniz. Aynı zamanda bir zombi gibi giyinmek istiyorsanız yeni Cadı Bayramı kostümü fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Sizin için sayısız olasılık vardır, sadece yaratıcı olun!

Indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zombiegame.zombiedressup

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s